+38 (067) 370 83 08
Наша адреса
м. Львів вул. Навроцького 6
Телефони
Графік роботи
  • Графік роботи офісу:
  • пн-чт: 09:00 - 19:00
  • пт: 10:00 - 18:00
  • сб-нд: вихідний
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Утеплення фундаменту будинку

Утеплення стало дуже актуальним у зв’язку з постійним подорожчанням енергоносіїв, і прагненням заощадити на опаленні будинку.

Теплоізоляції піддаються не тільки стіни і стелі будівлі, але і його фундамент. При цьому утеплюється його зовнішня сторона і нижня. Для збільшення ефекту від теплоізоляції також застосовується утеплення шару біля фундаменту по всьому периметру будинку.

Чим краще утеплити фундамент

Види матеріалів для зовнішнього утеплення фундамента. З зростанням потреби в утепленні будинків, постійно розвивається технологія цього процесу, і з’являються нові матеріали для його реалізації. На сьогоднішній день існує чимало різних технологій і матеріалів, які ефективно справляються із завданням теплоізоляції фундаменту. При цьому вони мають порівняно невелику вартість, що в перспективі дозволяє значно заощадити на опаленні за рахунок зменшення втрат тепла.

Читайте також: Утеплення стін з газобетону

Серед усього розмаїття матеріалів для теплоізоляції фундаментів, найбільш широке застосування отримали пінополіуретан і пінополістирол. Обидва ці матеріали відмінно ізолюють будівлю від підвищеного теплообміну, додатково забезпечують гідроізоляцію конструкцій, тим самим підвищуючи довговічність будови і комфортність проживання в ньому.

Утеплення фундаменту пінополіуретаном

Застосовуваний для теплоізоляції фундаменту матеріал пінополіуретан, являє собою вспінену речовина, яке має пористу структуру, і наноситься на потрібну поверхню за допомогою спеціального обладнання методом напилення.

Цей матеріал має велику вартість в порівнянні з іншими типами утеплювачів, але він також ефективніше аналогів. Для нормальної теплоізоляції достатнім буде шар всього в 50 мм, що в два-три рази менше від інших матеріалів.

Читайте також: Типи фундаментів

Крім товщини шару, пінополіуретан завдяки специфічній технології нанесення, не має в результаті ні швів, ні кріпильних елементів, які ускладнюють загальний процес. Цей матеріал має достатню довговічність, не псується від впливу вологи, не поїдається гризунами і не втрачає своєї форми під тиском облицювальних матеріалів.

Фундамент, утеплений таким способом, додатково захищається від промерзання в зимовий час і від утворення крапельок конденсату внаслідок різниці температур зовні і всередині будівлі.

Утеплення фундаменту пінополістиролом

Цей матеріал отримав широке поширення не тільки для утеплення стін, але і фундаменту. Теплоізоляція фундаменту пінополістиролом, або в простолюдді пінопластом, при дотриманні всіх технологій, дозволяє забезпечити не менше ефективне утеплення, ніж аналогічні матеріали. Цей матеріал порівняно дешевий, проте вимагає більше часу на укладку, і додаткових заходів по видаленню швів. Також потрібно робити розрахунок на те, що товщина шару пінопласту буде не менше 120 мм, а це набагато більше від пінополіуретану.

Для реалізації утеплення фундаменту пінопластом необхідно підготувати поверхню, очистити її від бруду і пилу, так як кріплення буде здійснюватися не механічним способом, а приклеюванням. Як клеєва речовини застосовується або спеціальна суміш – клей для пінополістиролу, або попереднє розплавлення бітумної прошарку на фундаменті. Ні в якому разі не можна робити монтаж пінополістирольних плит механічним способом, як це робиться при теплоізоляції стін, тому що це порушить монолітність фундаменту і вкоротить термін його експлуатації.

При утепленні фундаменту пінопластовими плитами додатково слід провести закладення швів між ними. Робиться це звичайною монтажною піною, яка задувається в шви, а після набору обсягу і засихання видаляються надлишки. Крім цього, нерідко застосовується проклейка швів спеціальною стрічкою для збільшення ефекту теплоізоляції і додаткової гідроізоляції.

Пінопласт з достатнім показником міцності також досить часто застосовується для утеплення площі поблизу фундаменту. Це забезпечує додатковий захист від проникнення холодного повітря в приміщення.

Читайте також:

Утеплення стін з пінобетону. Забираємо точку роси.

Траспортування та зберігання газоблоків.

З чого побудувати будинок

Схожі статті