+38 (067) 370 83 08
Наша адреса
м. Львів вул. Навроцького 6
Телефони
Графік роботи
  • Графік роботи офісу:
  • пн-чт: 09:00 - 19:00
  • пт: 10:00 - 18:00
  • сб-нд: вихідний
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Конкурент цегли – ніздрюватий бетон

Сучасні будівельні матеріали продовжують радувати своїм різноманіттям. Згідно зі статистикою, більшість замовників при виборі заміського будинку віддають перевагу цеглі. Але порівняно недавно у цегли з’явився серйозний конкурент – ніздрюватий бетон. Переваги цього матеріалу p гідніст. оцінили як домовласники, так і проєктувальникі. Попри те, що ніздрюватий бетон придбав широку популярність, про його характеристики й можливості відомо не всім.

Ніздрюватий бетон – це цементний камінь з повітряними порами. Така пориста структура зменшує щільність матеріалу і надає йому високі теплозахисні характеристики.

Історична довідка: технологія отримання штучного каменю з характеристиками близькими до дерева була винайдена на рубежі XX століття шведським архітектором Акселем Ерікссоном з міста Іксхульт.

Сьогодні на ринку позиціюють 3 види комірчастого бетону:

  • Теплоізоляційний
  • Конструкційний
  • Конструкційно-теплоізоляційний

Різниця між цими різновидами пористого бетону – у щільності та деяких окремих властивостях, про які ви дізнаєтеся при покупці матеріалу.

Де використовують пористий бетон?

В основному він необхідний для теплоізоляції: утеплення горищних приміщень, в якості теплоізоляції стінових конструкцій будівель; для теплозахисту трубопроводів і т. д.

Блоки з ніздрюватого бетону з року в рік здобувають все більшу популярність. Котеджі та багатоповерхівки, побудовані з цього сучасного матеріалу, мають кращі теплоізоляційні характеристики, ніж традиційні цегляні. Частково, це досягається і завдяки правильній геометрії сучасних блоків.

На заводі, зазвичай, з пористого бетону виготовляється деталі для будинку: плити для перегородок, плити покриттів, дрібні стінові блоки, внутрішні та зовнішні стінові панелі та багато інших. ін

Що краще ніздрюватий бетон або цегла?

Будинки побудовані з ніздрюватого бетону завжди забезпечені комфортом, а саме – теплом. Все обумовлено технологією виробництва штучного каменю: рідка маса бетону спінюється, а застигаючи, набуває структуру, що складається з безлічі повітряних бульбашок. В результаті, матеріал стає теплим, міцним і легким. Він захищає приміщення від втрат тепла взимку і перегріву літом. На відміну від стандартної цегляної стіни, стіна з блоків не має так званих «містків холоду», що забезпечує в будинку додаткове тепло. Крім усього сказаного, в стінах з пористого бетону дуже легко штробляться канали для труб системи опалення та розводки електричних дротів.

Цікавий і маловідомий факт, – будинок з пористого бетонного блоку на тривалий термін можна залишати без зовнішньої обробки. За розрахунками, він може простояти у такому стані до 80 років. Таким чином, ніздрюватий бетон особливо вигідний тим, хто планує виробляти обробку будинку в кілька етапів.

Важливий момент: у процесі виштукатурювання стіни з пористого бетонного блоку обов’язково необхідно покрити штукатурку гідрофобним складом, якщо не буде застосовуватися зовнішнє облицювання цеглиною. Крім цього, не слід класти облицювальну цеглу впритул до основної стіни. У проміжку між основною стіною і лицьовою цеглою необхідно робити вентильований зазор, який потрібен для відведення пари з кладки. Це дозволить запобігти конденсації вологи.

Не можна не відзначити ще одне з переваг ніздрюватого бетону – він безумовно є єдиним матеріалом, який може дозволити робити стіни будинків фактично одношаровими, тобто виготовляти їх з використанням тільки одного матеріалу.

Архітектурна фантазія

Для архітекторів політ фантазій необмежений … З’явилася можливість з пористих бетонних блоків будувати будівлі будь-якої конфігурації і будь-якої складності, можливо перетворити в реальність всі фантазії, що стосуються вигляду будинку (це, звичайно, не стосується хмарочосів).

Щоб отримати повне уявлення про виробника ніздрюватого бетону, його технічні характеристики, перед придбанням не забудьте ознайомитися з документом, в якому повинна бути вказана марка бетону. Особливу увагу необхідно звернути на вологість ніздрюватого бетону: при відвантаженні блоку споживачеві вона не повинна бути понад 25% для бетону на основі піску і не повинна перевищувати 35% – для бетону, зробленого на золі та ін відходах виробництва.

Ніздрюватий бетон можна використовувати й всередині, і зовні

Який би ви не будували будинок – маленький чи великий, самим надійним варіантом є виготовлення внутрішніх перегородок зі згаданого вище пористого бетону. Даний матеріал використовується не тільки для перегородок, але і для перекриттів; сходових маршів. Перегородки можуть служити відмінною звукоізоляцією для приміщень, а перекриття в свою чергу, можуть зменшити вагу всієї конструкції, гарантуючи збереження будівлі при пожежі. Комірчасті бетонні блоки не горять навіть у разі сильної пожежі, і плюс до всього, на відміну від цегли, – зберігають механічну міцність.

Дуже точні розміри бетонних блоків дозволяють виключити із загального переліку внутрішніх опоряджувальних робіт процес виштукатурювання приміщення. До речі, на газобетон добре наклеюються шпалери й керамічна плитка. Ще один плюс, – якщо вам знадобиться в стіну забити цвях, кращого матеріалу для даної мети не знайдете: ніздрюватий бетон абсолютно не кришиться.

Рекомендовані товари