В інтернеті можна знайти багато інформації, яка стосується бітумної черепиці, починаючи від правил її виробництва, і закінчуючи монтажем. Але варто відзначити, що серед величезної кількості матеріалу, на жаль, ви в рідкісних випадках зможете знайти дійсно корисну інформацію. Про бітумну черепицю ходять різноманітні міфи і легенди. Що стосується бітумної черепиці і її монтажу, то потрібно сказати, що це питання ніколи не було простим, і воно постійно вимагає додаткового вивчення. Багатьом відомо, що самим довговічним і міцним матеріалом при будівництві даху є бітумна черепиця. Що стосується відгуків по даному матеріалу, то вони скоріше позитивні, ніж негативні.
Приступаємо до розвінчування міфів, існуючих навколо цього будматеріалу. Найперше питання – це пристрій покрівлі, всі моменти по її утепленню, прокладанню вентиляції і товщини ОСБ.
Отже, дах складається з тропил, які монтуються тільки згідно з проєктом. На крокви зверху кладуть гідроізоляцію, яку прибивають уздовж крокв за допомогою брусків. Над гідроізоляцією кладуть ОСБ, товщиною приблизно десять міліметрів. До того ж ви можете покласти спеціальну прокладку. Що стосується системи вентиляції, то вона може складатися з особливих конькових вентиляторів. Розміри крокв не залежать від того, який дах ви будете робити, тобто теплу або холодну.
Друге питання, яке цікавить величезну частину споживачів – це довговічність покриття. Бітумна черепиця під час механічного впливу, особливо в жарку погоду, може насправді втратити трохи своєї присипки. Незабаром даний матеріал може стати дуже пластичним. Але варто відзначити, що даний показник зовсім не критичний. Необхідно звернути увагу на те, що в тому випадку якщо ходити по покрівлі в сорокаградусну температуру, то з нею практично нічого не станеться.
Ну а тепер потрібно загострити увагу на виробниках і продавцях. У цьому випадку необхідно довіряти тільки перевіреним виробникам. Що стосується монтажу даху, то його може здійснювати й фірма постачальник. Також необхідно звернути увагу на те, що спочатку дерево, яке призначене для будівництва даху, обов’язково повинні просочити антисептиком, і тільки потім можна класти бітумну черепицю. Відгуки про те, як відбувається купівля матеріалу, і як його варто вибирати, ви можете знайти на спеціальних сайтах, які присвячені даному питанню.
Написати коментар