Нижче розміщений набір фотографій за якими легко здогадатися як взагалі обійтися без лоткових блоків. Можна звичайно ж купити газобетонну перемичку , але попри декларування міцності все одно звичайному бетону довіряли , довіряють і будуть довіряти більше.
Багато хто з нас , як я вже писав вище хочуть свій будинок перетворити на фортецю. При можливості напевно б ще й бійниці в стінах проробили, щоб від сусідів відбиватися. Українці по своїй натурі максималісти й дуже люблять і дорожать домашнім теплом і затишком. У світлі останніх подій в газових відносинах між Україною і Росією власник будинку на серії фотографій нижче крім утеплення бетонних перемичок і стяжок зовні газобетоном, вирішив вмонтувати в стіну ще і пінопласт. Так надійніше з його точки зору.
А ось Вам і ціна питання. Один лотковий блок розміром 100х200х600 коштує 86 грн. Два перегородкових блоки розміром 100х200х600 коштують 18,40 грн. Одже 86 – 18,40 = 67,70 грн чистої економії на 60 см стіни.
Це реальний будинок недалеко від Білогородки. Для формування теплої опалубки використовувався газобетон Стоунлайт розмірами 100х200х600мм .
На кутах будівлі блоки виставляються згідно з фотографією нижче і кріпляться між собою. Обов’язкова умова, блоки мають бути закріплені, а інакше при заливанні бетону конструкція може не витримати.
Написати коментар