Шлакоблоки у Львові по накращій ціні

Шлакоблоки ЛьвівШлакоблоками умовно називаються будівельні блоки (стінні камені) отримані методом вібропресування розчину бетону у формі. Склад бетону в шлакоблоку виходячи з його назви – це шлак або відходи горіння вугілля (інших матеріалів …) Але реально до складу бетону будівельного блоку (стінного каменя) можуть входити будь-які найбільш доступні матеріали у Вашому регіоні – це може бути відсівання щебенів ( каменю, граніту), відходи цегли, гравій, пісок, тирса (після обробки), керамзит, перліт, піщано-гравійна суміш і багато чого іншого.

Шлакоблоки – ціни

[table id=1 /]

Найбільш поширена технологія виробництва шлакоблоку складається з наступних етапів:

1. Приготування жорсткого бетонного розчину із цементу, шлаків (відсівання) і води. У нас в регіоні (в залежності від вологості наповнювачів) твердий розчин виходить при змішуванні від 0,4 до 1 частини води, рівній частині (по вазі) цементу М400 і від 4 до 9 (звичайно 5-7) частин відсівання (щебеню, шлаку , керамзиту). Розчин краще готувати в бетономішалці, або вручну лопатами в будь-якій ємності або на площадці (але для приготування твердої суміші будуть потрібні значні фізичні зусилля) … Можливо вас зацікавлять керамзитоблоки

2. Завантаження розчину у форму, найбільш поширені форми 390мм на 190мм на 188мм із трьома круглими пустотоутворювачами, потім ущільнення у формі за допомогою вібрації й притиску й видалення форми із залишенням блоку на підлозі або піддоні. Твердий розчин після віброущільнення дозволяє отриманому блоку не розсипатися й тримати форму “самостійно” і “не поплисти” під час висихання. Зазвичай віброущільнення тривати 20-30сек, на простих вибростанках без “посиленого” притиску цей час більше – до 90сек., На верстатах з притиском і зусиллям у кілька тонн час віброущільнення розчину можна значно скоротити …

3. Необхідний набір міцності (для складування) відбувається при природній температурі від 36 до 96 годин (без застосування спеціальних добавок) Повне затвердіння шлакоблоків (або вібробетонних каменів) відбувається протягом місяця при температурі не менше 20 град і дотриманням умови високої вологості. Це неодмінна умова, інакше процес набору міцності може перейти в процес “пересихання” (згоряння), що призведе до значної втрати міцності виробу. Температура в приміщенні або на майданчику для виробництва блоків повинна бути від 1 градусів і вище. При використанні прискорювачів схоплювання бетону й більш високій температурі блоки набирають необхідну міцність швидше … Після цього блоки складуються, де відбувається подальший набір міцності не менше 50% від проектного згідно ДСТУ для можливості відвантаження споживачеві або застосування на будмайданчику.

Переваги шлакоблоків у Львові перед іншими будівельними стінними матеріалами: – Дешевизна при можливості застосування “підручного” матеріалу й низька собівартість при самостійному виготовленні – Відносно висока швидкість будівлі стін.

Чому шлакоблоки кращі червоної цегли:

  • – Економія при витратах
  • – Технологічні переваги
  • – Собівартість будівництва на 30 – 40% нижче.
  • – Швидкість монтажу в 4,5 рази вище.
  • – На зведення стін потрібно в 2,2 рази менше розчину.
  • – Прекрасна звукоізоляція.
  • – За своїм обсягом блоки заміняють 6 шт. червоної цегли, а з урахуванням теплопровідності 12 шт.
  • – Збільшення корисної площі приміщення на 5% за рахунок зменшення товщини стін.
  • – Маса 1кв.м. кладки 1,5 рази легше, в результаті навантаження на фундамент в 2раза менше.

Шлакоблоки – приклади використання