Фільтр

Найнадійніший спосіб придбати дерев’яні паркани дешево — це замовити їх в нашій компанії. Клієнти отримують не тільки повністю готову конструкцію за найнижчою ціною в регіоні, а й вигідні умови, високу якість робіт і використані матеріали, індивідуальний підхід.

Сьогодні, дерев’яні паркани для приватного будинку вибирають шанувальники природної краси, яка нічим не поступається парканам з металевого штахетника, і екологічності цього матеріалу. Існує безліч варіантів таких конструкцій, що дозволяють вибрати найбільш підходящий для оформлення ділянки. Також ми виготовляємо паркани з профнастилу

Переваги наших парканів з дерева:

  • екологічність
    екологічна безпека, натуральність і несхильність виділенню шкідливих речовин;
  • підвищена міцність
    підвищена механічна міцність,  стовпи вилиті з бетону за спеціальною технологією;
  • красиві паркани
    естетичність зовнішнього вигляду і гармонія з природнім оточенням, що особливо актуально для дач і заміських будинків;
  • будь-яка стилістика
    будь-який стиль — з нами це легко: споконвічно український пліт, європейський акуратний штахетник або американський варіант «ранчо»;
  • зручно ремонтувати
    придатність до ремонту і перефарбуванню;

Поради по догляду за парканом з дерева

Головні проблеми при тривалій експлуатації деревини — гниль, грибок і пліснява. Щоб їх уникнути, сировину добре просушують до виготовлення з нього виробів, а потім обробляють антисептиком. Багато фарб поєднують в собі властивості антисептування, лак, і підсилюють міцністні компоненти.

Фарбування парканів з деревини повинно проводитися не в сонячну, вітряну погоду — швидке висихання не дозволить корисним елементам всмоктатися в деревину. Перед початком роботи слід ретельно видалити з поверхні пил, бруд, смоли; вона повинна бути сухою. До фарбування використовуйте ґрунтовку, особливу увагу приділяючи торцям, як найбільш ромочим елементам. Наносите фарбу тільки після повного висихання грунту (як правило, близько доби, точніше вказано в інструкції виробника). Добре підходять для цього фасадні фарби.

Металеву фурнітуру слід регулярно обробляти засобом від іржі,  петлі вчасно замінювати, як і прогнилі ділянки секцій.

Як вибрати відповідну модифікацію

Важливими критеріями виступають: щільність полотна, висота споруди, спосіб монтажу (без фундаменту або з таким), естетика (питання смаку і особистих пристрастей домовласника), вартість комплектуючих і робіт (орієнтуйтеся на свої фінансові можливості).

Наскільки щільною і непроникною буде огорожа, залежить від:

  • того, куди виходить будова — на жваву дорогу, тиху сільську місцевість або на сусідню ділянку. У першому випадку Ваше завдання — максимально захистити себе від шуму і пилу, тому проміжки між дошками мінімальні або відсутні. У другому — Ви можете дозволити собі більше світла і повітря, а в останньому — норми СНіП однозначно регламентують, що огорожа, що розділяє сусідів, повинна бути повністю проникною. Даний тип актуальний скрізь, де поруч з огорожею ростуть зелені насадження.
  • Конфіденційність інформації також відіграють важливу роль — адже, якщо Вам властиво засмагати на своїй території топлес або бентежить наявність там складу будматеріалів, краще віддати перевагу варіанту, що не заважають проходженню повітряних мас (наприклад, шахматку), але які забезпечують візуальну ізоляцію.
  • Висота для спорудження на кордоні дачних територій не може перевищувати 1,5 метрів, а для фасадної частини домоволодіння в багатьох випадках доведеться узгоджувати з відділом архітектури все, що вище двох метрів. Слід уточнювати нормативи безпосередньо для Вашого населеного пункту, перш, ніж приступати до будівництва.
  • Неабиякою мірою впливають на правильний вибір моделі і її «висота» міркування безпеки — в районах з високою кримінальної небезпекою жителі намагаються звести максимально високі і монолітні охоронні споруди, що по-людськи легко зрозуміти.

Спосіб виготовлення огорож за нашою технологією

Наша технологія має на увазі складання споруди з окремих комплектуючих, що ідеально підходять один до одного, без масштабних земляних робіт і зведення фундаменту. Відсутність фундаменту дає безліч переваг, серед яких швидке зведення огорожі, всього за 5 днів. Ми виготовляємо паркан з масиву камерної сушки, ретельно пофарбованого вручну в два шари (якщо говорити про секції). Стовпи і цоколі до нього виробляються з бетону напівсухого пресування, що відрізняється великою міцністю і стійкістю до навантажень. Великий вибір модифікацій різного розміру, з різним розташуванням планок (вертикальним або горизонтальним) дає можливість підібрати кращий варіант для Вашого об’єкту.