Блоки фундаментні (Блоки ФБС)

Фундаментний блокБудинок, в якому Ви плануєте жити і будівництво, яке починаєте, стоїть на фундаменті, і Вам потрібно вибрати який цей фундамент буде.

У проектній організації дадуть на вибір, як правило, два варіанти:

  • Фундамент з готових блоків ФБС
  • Фундамент монолітний

І тоді Ви почнете вибирати і оцінювати переваги блоків ФБС і недоліки того чи іншого фундаменту. Але є ще одне рішення – дізнатися у сусідів, як це робили вони – на блоках ФБС чи інакше.

Блоки ФБС мають ряд переваг перед іншими видами фундаментів. Залізобетонний фундаментний блок виготовлений на заводі залізобетонних виробів по ГОСТ 13579-78 і відповідає вимогам для виготовлення будь-якого фундаменту. З блоків ФБС можна робити стіни, погребів, підвалів, тому що фундаментні залізобетонні блоки виготовляють з бетону на гранітному щебені, а не на вапняному, що для кислотних грунтів важливо.

Блоки фундаментні – ціни

Тип блоку Розміри см. Ціна грн/шт.
Блоки фундаментні ФБС 240-60-60 1634
Блоки фундаментні ФБС 240-60-50 1307
Блоки фундаментні ФБС 240-60-40 1080
Блоки фундаментні ФБС 240-60-30 887
Блоки фундаментні ФБС 120-60-60 867
Блоки фундаментні ФБС 120-60-50 800
Блоки фундаментні ФБС 120-60-40 624
Блоки фундаментні ФБС 120-60-30 511
Блоки фундаментні ФБС 90-60-60 743
Блоки фундаментні ФБС 90-60-50 624
Блоки фундаментні ФБС 90-60-40 521
Блоки фундаментні ФБС 90-60-30 416

 

Бетон у Львові

Бетон ЛьвівТоварний бетон сьогодні є найважливішим і одним з основних будівельних матеріалів. Фундаменти, колони, балки, бетонні підлоги промислових об’єктів, перекриття та монолітні конструкції – найбільш поширені сфери в яких знаходить своє застосування товарний бетон. Потрібен товарний бетон у Львові? Телефонуйте, привеземо!

Доставляємо бетон власними міксерами, від 6 до 12 кубів. Надаємо послуги бетононасосу, висота подачі до 60 м.

 

Переваги Фундаментних блоків перед монолітним фундаментом.

Виготовлення фундаментних блоків включає в себе вібрування для набору міцності, нормований бетон, контроль ВТК заводу за відхиленням по геометрії та іншим параметрами. І головне, коли блоки ФБС укладені можна не затримуючись, знову ж таки економія грошей і часу, починати монтаж. Фундамент монолітний, як правило, не вібруваний, набір міцності протягом 28 діб залежить від погоди, і поки міцність не набрана бригада чекає. Підсумок – якщо фундамент правильної прямокутної форми, то ФБС – це ваше рішення для будівництва.

Хороший фундамент є основою для будь-якої будівлі.

З найдавніших часів люди виготовляли фундамент з кам’яних брил, підганяючи камені один до одного і скріплюючи їх між собою розчином. Після того, як з’явився бетон, у людей з’явилася можливість заливки фундаменту рідким бетонним складом, а отже отримувати суцільний монолітний або, по-іншому, стрічковий фундамент. Але в такому випадку будуть дуже великі витрати на робочу силу, оскільки для того, щоб встановити опалубку, залити її бетонною сумішшю, а після тверднення знову її розбирати, необхідно залучати багато фахівців. Це ж, у свою чергу, вимагає витрат і часу.

У наш час для будівництва фундаменту використовуються фундаментні блоки, які вважаються одним з найбільш популярних і необхідних виробів ЗБВ. Виготовлення фундаментних блоків ведеться з важкого бетону, тому вони здатні витримувати великі навантаження, але, не деформуючись при цьому і не створюючи жодних передумов для заміни блоків у майбутньому. Фундаментні будівельні блоки використовують для споруди різних погребів і підвальних приміщень, а також для будівництва технічних приміщень, що знаходяться під землею. Крім того, блоки залізобетонні фундаментні спеціально виготовляються з такими властивостями, які дозволяють витримувати постійну сирість і постійний вплив різних хімічних речовин, що викликають корозії і руйнування в матеріалі.

Фундаментні ФБС блоки представляють собою бетонні блоки для підвальних стін. Фундаментні блоки для ручної кладки є основою будівлі, від їх міцності та якості залежить, наскільки надійним і міцним буде будова. Блоки фундаментні володіють формою прямокутного паралелепіпеда, вони виготовляються із звичайного важкого бетону і армуються за допомогою монтажної арматури. При цьому з торця блоку зазвичай влаштовують пази, що заповнюються розчином при монтажі. Крім того, блоки фундаментні Львів пропонуються з різними додатковими характеристиками. Це може бути підвищений рівень морозостійкості, щоб використовувати блоки в холодному кліматі, або збільшена міцність на стиск. Звичайно ж, вартість фундаментних блоків при цьому теж збільшується. Досвідчені будівельники, втім, радять завжди звертати увагу не на те, скільки коштує фундаментний блок, а на його технічні характеристики.

Фундаментні блоки – матеріал, без якого складно уявити хоч одне більш-менш капітальне будівництво. Скорочення ФБС означає – фундаментні блоки суцільні. Іноді перекладають як «стінові», але згідно ГОСТу, фундаментні блоки ФБС – це суцільні блоки. Щоб завершити невеликий будівельний лікнеп і перейти до технічної частини питання, зазначимо, що фундаментні блоки мають різне маркування. В інтернеті найбільш частими є такі запити фбс 6, фбс 24, фбс 4, фбс 24 6, фбс 6 4, фбс 24 4, фбс 3, фбс 24 4 6, фбс 5, фбс 5 6, фбс 6 3, фбс 24 5 6, фбс 12, фбс 24 4 6, фбс 24 3, фбс 2, фбс 12 6, фбс 6 9, фбс 24 6 6, фбс 24 3 6. Це найбільш затребувані блоки, про відмінності яких ми скажемо трохи нижче.

А тепер розглянемо, де використовуються фундаментні блоки та їх експлуатаційні характеристики. Із самої назви стає ясно, що вони застосовуються для зведення фундаментів багатоповерхових житлових будинків, адміністративних установ, промислових та інфраструктурних об’єктів. При цьому використовуються різні залізобетонні блоки, ціна яких теж різна, як технічні параметри. Але все ФБС – фундаментні блоки об’єднує одне – висока надійність. Завдяки особливій технології виробництва, бетонні фундаментні блоки мають значні міцнісні характеристики і можуть витримувати дуже великі навантаження.

Для підвищення міцності блоки залізобетонні можуть бути посилені арматурою і здатні переносити колосальні механічні навантаження. В залежності від розмірів і їх несучих здібностей фундаментні ФБС поділяються на різні категорії, і мають своє маркування. За маркуванням досить легко визначити клас, до якого відносяться ті чи інші фундаментні блоки. Приміром, фундаментні блоки ФБС 6 – означають розміри блоків і мають довжину 60 см. Друга цифра означає ширину блоків. Є ще й третя цифра, яка вказує їх висоту. Фундаментні блоки ФБС 12 – відповідно, мають довжину 120 см. Фундаментні блоки ФБС 24 – найдовші і мають 240 см. Вартість залізобетонних блоків даної категорії теж, зрозуміло, більше, ніж у інших подібних виробів. Фундаментні блоки ціна на них складається з подібних характеристик виробів.

Плити ФБС виготовляються з морозостійких важких марок бетону, тому що виробництво ФБС – це складний технологічний процес. Це визначено будівельними стандартами, так як блоки ФБС йдуть на зведення фундаментів споруд. А саме від міцності фундаменту, як відомо, залежить надійність всієї конструкції.

У виробництві ФБС є два способи надання виробам необхідної твердості – пропарка і просушування. Серед неспеціалістів часто ведуться суперечки, які фундаментні блоки ФБС краще. Але професіонали знають, що методи затвердіння не впливають на експлуатаційні характеристики блоків. Пропарка використовується в тому випадку, коли блоки бетонні фундаментні певної марки потрібні в терміновому порядку, а їх немає на складі. Тоді пропарюванням всього за добу можна довести їх до відпускної 70-відсоткової твердості. При стандартному способі сушіння ту ж твердість фундаментні блоки набирають за декілька тижнів. Природно, на пропарені фундаментні блоки ціна вища. От і вся різниця.

Головне для ФБС фундаментних блоків – це якість бетону. Виробництво ФБС на солідному підприємстві відбувається по суворій технології, з обов’язковим лабораторним контролем якості. Такі блоки ФБС відрізняються збереженням високої міцності протягом тривалого часу. Бу ФБС можуть використовуватися неодноразово без втрати експлуатаційних характеристик. А ось плити ФБС, зроблені в кустарних умовах, – вироби ненадійні, оскільки компоненти змішуються на око, і їх якість залишає бажати кращого.

Однак, незважаючи на високу міцність, вони потребують хорошої гідроізоляції. Насамперед, цього вимагають армовані фундаментні блоки, оскільки метал, як відомо, в присутності вологи швидко піддається корозії. В якості гідроізоляційного матеріалу використовуються бітумні суміші і гідрофобізатори.
В результаті, якісні і правильно встановлені фундаментні блоки стануть надійною і довговічною основою будь-якої будівлі чи споруди.

Фундаментні блоки – приклади

Поширені питання

🚚 Чи доставляєте фундаментні блоки?

Доставка здійснюється автомобілями 5т, 10т, 20т. та 30 тон. Типу маніпулятор.

💰 Яка форма оплати?

Форма оплати готівка та безготівка. Можна розрахуватися в офісі.

⭐ Яка гарантія на продукцію?

Гарантія на всю продукцію 25 років.

☎️ Як з нами сконтактуватися?

Телефон: 067 3670 83 08, 099 140 08 13, або написати в чат.